Producenci

Wymienniki ciepła to urządzenia pozwalające na wymianę ciepła w instalacji, pomiędzy płynami różniącymi się temperaturą. Odpowiednio zbudowane, pokryte efektowną izolacją i z pojemnością która pozwoli na swobodne korzystanie z ciepłej wody mieszkańców zapewniają komfort i oszczędność.

W naszym sklepie Kielce Piece prezentujemy wysokowydajne wymienniki ciepła, które można zastosować w domach jednorodzinnych, mieszkaniach, warsztatach i innych budynkach. Dbając o niezawodność i trwałość, dobieramy urządzenia z mocnym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Wybieramy także sprzęt wyposażony w nowoczesne rozwiązania, między innymi podwójną wężownicę, zwiększającą wydajność wymiany ciepła, czy też kierownicę strumienia wody, zmniejszającą straty. Wysokiej jakości materiały, staranne wykończenie to obowiązkowe cechy wymienników ciepła prezentowanych w tej kategorii.  

Personel naszego sklepu zawsze chętnie pomoże i doradzi, aby dokonać najlepszego wyboru urządzeń pasujących do oczekiwań Klientów oraz warunków panujących w budynku.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl