Producenci

Zaloguj się

Pompa CO DAB EVOSTA 40-70/180

Pompy i filtry
410
PLN
Pompa CO DAB EVOSTA 40-70/180
Pompa CO DAB EVOSTA 40-70/180
in_stock
Dostępność:
dostępny
Wysyłka w:
Od ręki
Cena: 410,00 zł
Cena netto: 333,33 zł
Cena w innych sklepach: 450,00 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

DABEVOSTA

Producent:
DAB
Energooszczędna elektroniczna pompa cyrkulacyjna do ciepłej wody dla wszystkich typów domowych instalacji grzewczych.

Zalety

Nowa gama pomp obiegowych EVOSTA dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, silnikowi synchornicznemu z magnesami trwałymi i przetwornikowi częstotliwości zapewnia wysoką wydajność we wszystkich zastosowaniach, pozwalając uzyskać znaczące efekty w zakresie oszczędności energii. Z tego powodu pompa cyrkulacyjna EVOSTA jest zgodna z dyrektywą Europejską ErP 2009/125/WE (wcześniej EuP) i jest dostosowana do wymogów normy wchodzących w życie od 2015r. (EEI < 0,23).

Co wyróżnia pompę EVOSTA z tak licznego grona świetnych pomp innych producentów?

Przede wszystkim jest to pompa uniwersalna ale zarazem bardzo oszczędna, która działa w taki sposób, że gdy wymagane podnoszenie jest na poziomie 4m pompa zużywa wyłącznie tyle energii ile jest potrzebna dla tego właśnie parametru. 

Gdy nie wiesz na jaką pompę się zdecydować, EVOSTA będzie najlepszym rozwiązaniem.

Pompa EVOSTA wyposażona jest w układ elektroniczny, który wykrywa zmiany w układzie obiegowym i automatycznie dostosowuje ustawienia pompy aby uzyskać maksymalną wydajność przy minimalnym zużyciu energii.

Pompa EVOSTA jest w stanie idealnie zastąpić stare pompy cyrkulacyjne z 3 stopniami prędkości, ponieważ posiada identyczne wymiary jak w przypadku serii VA, oraz jest w stanie pokryć przy pomocy pojedynczej pompy zakres wysokości podnoszenia wynoszący 4, 5 i 6 metrów. Prostotę obsługi zapewnia jeden przycisk sekwencyjny oraz dostępna śruba odpowietrzająca pozwalająca na odgazowanie układu oraz na odblokowanie wału silnika.

 Najważniejsze parametry

Zakres pracy: 0,4-3,3 m3/h przy wysokości podnoszenia do 6,9mZakres temperatury cieczy: od +2oC do +95oCCiśnienie robocze: 10bar (1000kPa)Stopień ochrony: IP 44Klasa izolacji: FMontaż: przy poziomym położeniu wału silnikaZasilanie: jednofazowe 1x230V~ 50/60 Hz

Przetłaczana ciecz: czysta, nie zawierająca ciał stałych i olejów mineralnych, nielepka, neutralna chemicznie, o parametrach zbliżonych do wody (maks. zawartość glikolu 30%)

Konstrukcja pompy

Żeliwny korpus pompy i silnik bezdławicowy. Obudowa silnika z odlewu aluminiowego. Wirnik z technopolimeru. Ceramiczny wał silnika na grafitowych tulejach smarowanych tłoczoną cieczą. Płaszcz stojana, rotora i kołnierz zamykający ze stali nierdzewnej. Ceramiczny pierścień oporowy. Pierścienie uszczelniające z EPDM i mosiężna śruba odpowietrzająca. Dzięki zainstalowanej ochronie silnika pompa nie wymaga zabezpieczenia przeciążeniowego.

OFERUJEMY FACHOWE DORADZTWO.  

Zachęcam do kontaktu.

 Uwaga!

Przedstawione zdjęcia są poglądowe. Nie zawsze przedstawiają aktualny wygląd produktu. Czasami może się zdarzyć, że producent wprowadza modyfikacje produktu i nie posiadamy aktualnego zdjęcia.

Aby uzyskać aktualne zdjęcie prosimy odwiedzić stronę producenta lub napisać e-mail z prośbą na shop@kielcepiece.pl

 

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl